Justyna Jasłowska

Absolwentka fizjoterapii Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego oraz socjologii na KUL. Instruktorka Pilates I i II stopnia. Uczestniczka szkoleń m.in. OM Pilates Disc, OM Stretching powięziowy, OM Rollers, OM Ball, OM Stretching meridianów oraz kursów fizjoterapeutycznych Mobilizacje mięśniowo-powięziowe z technikami wspomagającymi, Podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy moduł I i II, Rozstęp mięśnia prostego brzucha DRA.

Współpracowała z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji oraz CKR Konstancin. Przez lata zajmowała się tańcem współczesnym jako tancerka i choreografka. Pasjonatka biegania w naturze i utytułowana zawodniczka biegów górskich. Zamiłowanie do pracy z ciałem i ruchu jako naturalnej funkcji doprowadziło do decyzji o studiowaniu fizjoterapii.
W Slow Move prowadzi zajęcia: Slow Move® Pilates, Slow Move® Stretching, Trening Personalny, Trening outdoor, Fizjotrening dla biegaczek oraz treningi biegowe indywidualne i grupowe dla początkujących.

Przeczytaj też: Justyna Jasłowska o swojej pasji.

Rekomendacje

Od dawna mam problemy z kręgosłupem – zapewne jaka każdy z nas mniejsze bądź większe. Siedząca praca też temu „bezruchu” nie sprzyja. Wspaniale, że na zajęcia indywidualne chodzę do Justyny. To już ponad rok. Nie ukrywam, że wcześniej trafiałam w ręce innych instruktorów i fizjoterapeutów w różnych placówkach. Tu zatroszczono się wreszcie o mój kręgosłup i ogólny stan ciała. Od porodu do powrotu do tzw. regularnego ruchu minęły 4 lata. Początkowo na zajęcia przychodziło mi się o poranku z trudem – dziś nie mam z tym problemu, a ćwiczenia dają mi energię na cały dzień. Nauczyłam się sporo o swoim ciele, to też czas kiedy mogę się skupić na sobie (w moim grafiku to rzadkość). Nauczyłam się także lepiej oddychać (trudna sprawa ale pracuję nad tym). No, i oczywiście nabrałam formy co zresztą zauważyłam dołączając na zajęcia grupowe wieczorem. Tu zajęcia bardziej relaksacyjne – taki czas uspokojenia po niemalże całym tygodniu.
Dobrze się po nich śpi.
Specjalne podziękowania dla Justyny
N.

Zajęcia Fit Dance prowadzone przez Justynę są ciekawe, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie.Sama prowadząca jest przesympatyczna, dba o luźną i przyjazną atmosferę na zajęciach.Miałam okazję również uczestniczyć w innych zajęciach Justyny „Odzyskaj formę po ciąży”, „Flow Streching” oraz „Pilates mix zdrowy kręgosłup” i wszystkie oceniam również bardzo pozytywnie.Zdarzyło mi się nie raz polecić koleżankom Slow Move i jedna z nich dzięki mnie:) korzysta z zajęć indywidualnych, które pomogły jej wrócić do zdrowia fizycznego. Slow Move wyrosło dla mnie jak spod ziemi, kameralne, bardzo blisko domu, zdecydowanie spełnia moje oczekiwania, tego mi trzeba było:)

Marta Sztykiel

Certyfikaty